środa, 8 marca 2023

Drugoligowa policja

Ja Leszka i Pawła zgłaszałem tyle razy na policję. Nie pomogli. Potem przyłączyli się do tych dwóch czubów i zostali agentami Chin. To widzicie. To przez nich. Bednarski i Orzechowski. Teraz niech coś wymyślą, nabrali wprawy.  Zatrudniają ludzi którzy nie mogą znaleźć roboty gdzie indziej. Głupki tam ogólnie pracują. Tak ich Paweł omamił, stworzył agenturalną policję w Radomiu, wszyscy w obcych służbach pracowali. Myśleli, że zarobią i wyjadą. Nie rozsądni. Tak to jest. A o służbach specjalnych to mam zdanie takie, że to organizacje przestępcze.

-----------------

Podsumowując to wina policji i władzy to co się stało z Radomiem i Warszawą. 

---

Miałem około 250 udanych interwencji z prewencją Warszawską, nawet udało się przyłapać hakera co skradł 1 mld złotych. W zasadzie to nie wiem. Tą prewencję napadli i to przez to. Napadli ich karczemni i służby specjalne CIA. Dwie organizacje przestępcze. Tak twierdze o tych czubach. Jacyś zadaniowcy, nie myślą co robią tylko wykonują questy i kolejne zadanie, tak bez żadnego szerszego rozeznania po co i dlaczego.

-------


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Poemat „POWRÓT”

POEMAT „POWRÓT” autor Łukasz Kulak 2023 wszystkie prawa zastrzeżone POCZĄTEK Urodzony w zwykłym mieście Radom Malarz, księgi pisał snów ...